İngiltere Avrupa Birliği Üyeliğini Referanduma Sunacak

 

24 Ocak 2013, Milliyet

İngiltere Başbakanı Cameron, “2015’de seçimi kazanırsam Avrupa Birliği üyeliğimizi referanduma götüreceğim” açıklaması yaptı ve eğer referandumda hayır görüşü ağırlıklı olursa Avrupa Birliği’nden çıkacağını belirtti. 

/*****************/

Azerbaycan Devlet Haber Ajansı, 14 Ağustos 2008

Adnan Oktar: AVRUPA BİRLİĞİ’NİN, Amerika’nın KURTULUŞU TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ’NDE. EĞER TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ KURULMAZSA AVRUPA DA ÇÖKER, Amerika da çöker. Yani her iki taraf da şu an çöküşe doğru gidiyor.


Kanal 35, 14 Aralık 2008

Adnan Oktar: Türkiye büyük bir devlettir, rica etmeleri lazım Türkiye’nin Avrupa Birliğine girmesi için hatta bir tabirle de yalvarmaları gerekir. Çünkü ONLARI ZENGİN EDECEK, KURTARACAK TÜRKİYE’DİR. Türkiye’nin ekonomik gücüdür, dinamik gençliğidir ve bütün Türk Devletlerinin dinamik gençliğidir ve onların yer altı gücüdür, madenleridir, petrolleridir, doğal gazıdır ve bütün İslam Aleminin sermayesi ve petrolleri dimdik ayakta şu an, bütün bunların yöneticisi konumunda olacaktır Türkiye, lider ve ağabey konumunda olacaktır, yani bir kanal olacak Avrupa için, Avrupa ölüme gidiyor, yani onları kurtaracak bir kandır, bir serumdur Türkiye, yani acil ihtiyacı olan…


Kırşehir AHİ TV, 15 Temmuz 2008

Sunucu: Avrupa Birliği ile ilgili de görüşlerinizi almak istiyorum. Acaba Türkiye Avrupa Birliği’ne girmeli mi?

Adnan Oktar: Avrupa Birliği’ne girmesi tabii ki çok çok iyi olur Türkiye’nin. Her bakımdan çok çok iyi olur. Ama yani bu şekilde bir giriş olmaz. Türk İslam aleminin lideri olarak, süper devlet, büyük Türkiye olarak girmesi lazım. O ZAMAN AVRUPA BİRLİĞİNE FAYDASI DA ÇOK ÇOK ÇOK BÜYÜK OLUR. YANİ AVRUPA BİRLİĞİ, TAHMİN, TAHAYYÜL EDİLEMEYECEK BİR ZENGİNLİK, FERAHLIK, HUZUR VE GÜVENE KAVUŞUR.


Gaziantep Kanal 5, 22 Eylül 2008

Adnan Oktar: Avrupa Birliğine şanla, şerefle, ihtişamla girelim. Türk İslam Birliği’nin lideri olarak girelim. Yoksa Avrupa Birliği’ne girip onlardan para istemek, iş istemek Türk Milletine yakışmaz. Yani bizi kurtarın der gibi bir tavır bize yakışmaz. BİZ ONLARI KURTARMAYA GİDERİZ. BİZ ONLARA PARA VERİRİZ, BİZ ONLARA EKONOMİK İMKANLAR SUNARIZ ve lider olarak gireriz. BÜTÜN ASYA'NIN, BÜTÜN İSLAM ÜLKELERİNİN ZENGİNLİĞİNİ, GÜCÜNÜ ONLARA SUNARIZ. ONLARIN TEKNİK İMKANLARINI DA ONLARA SUNARIZ. BİR KÖPRÜ GÖREVİ GÖRÜRÜZ.

 

2013-01-27 22:07:20

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top