Sayın Erdoğan: PKK Ülkemde 40 Binden Fazla İnsanı Şehit Ederken Neredeydiniz?

Ne demiştiNe oldu

Sayın Adnan Oktar sohbet programlarında Irak ve Suriye gibi Ortadoğu ülkelerinde katliamlar olurken Avrupa ve Amerika’nın bu olaylarla muhatap dahi olmadıklarını ancak kendi çıkarları tehlikeye girdiği için IŞİD’i etkisiz hale getirmek amacıyla Kobani’de PKK’ya destek verilmesinin samimiyetsiz olduğu yorumunda bulunmuş, Müslümanlara değer verilmediğini söylemişti.  

Hemen her konuşmasında Sayın Oktar’ın sözlerine paralel açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, ABD ve AB’yi eleştirerek “PKK ülkemde 40 binden fazla insanı öldürürken neredeydiniz?” ifadelerini kullanmıştır.

17 Ekim 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Amerika'nın Kürtler'e karşı bir muhabbeti yok. Mahvediyor Kürtler'i. Bir Esad'ın eline verdi ezdirdi, bir öbür deccalin eline verdi ezdirdi. Saddam'a akıl almaz silahlar verdi o zamanlar. Kürtler'i kitle halinde Saddam'a katlettirdi. Felluce’de çıtını çıkartmadı. Kan revan içinde bıraktılar Kürtler'i. Amerika'nın en gıcık olduğu millet Kürtler'dir. Hiç karışmıyordu IŞİD’e. Ne zaman ki PKK'ya saldırıya başladı IŞİD, var gücüyle Amerika bağırmaya başladı. Senelerden beri IŞİD adam öldürüyor asıyor kesiyor, Amerika gıkını çıkartmadı. Amerika derken tabii Amerikan halkı, Amerikan devleti değil. Amerikan devleti de, halkı da temizdir. Devlet içerisine yerleşmiş derin devlet çetesi, katil çetesi; bunları kastediyoruz. Bunların ahlaksızlıklarından bahsediyoruz.


16 Ekim 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Tamamen  bölge kurtulacak, PKK’dan kurtulacak. O müjdeyi yakında alacaklar. Yani tek bir PKK’lı kalmayacak, kısmetse onu görecek. Avrupa dehşete düştü. Daha önce bu adamlar kitle katliamı yapıyordu, gıkları çıkmıyordu. PKK’ya yönelince adeta çıldırdılar, yeri göğü birbirine kattılar. “PKK’lılara onu yapıyorlar, bunu yapıyorlar.” Öbürleri insan değil miydi? Hatta Avrupalıları asıp kestiler ona da bir şey demediler.  PKK’ya yönelince bir anda koalisyon uçakları, şu bu falan ayaklandı.

Türkmen kentlerini IŞİD kuşattığında havadan bombardıman yoktu. Amerika muhatap dahi olmadı, körfez ülkeleri muhatap dahi olmadı. Hiç kimse muhatap dahi olmadı. Bir avuç PKK’lı kaldı. Bu dehşeti onlar istediler. Bu şiddeti onlar öğrettiler ayrıca topluma. Şiddet eken şiddet biçti. Dehşet eken dehşet biçiyor şu an. 


10 Ekim 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: ... Amerika’nın dehşete kapılmasının nedeni, Türkiye’yi de cinayete teşvik etmesinin nedeni ne? PKK’yı kurtarmak! Şuuru kapanmış adamın, diyor ki PKK’lılar: “Bize derhal Türk hükümeti ağır silah göndersin.” Böyle ahlaksızlık, böyle delilik ben görmedim. Bir yandan da Türk askerini şehit etmeye devam ediyorlar. Hem şehit ediyor, bir yandan da diyor ki: “Süratle Türk askeri bizi korusun. Ayrıca Türk askeri bize ağır silah getirsin derhal!” diyor. Bu derece bir ahlaksızlık ve psikopatlık görülmüş mü? Amerika da bunların deliliğine çok normal bakıyor. “Haklılar” diyor. “Hemen ağır silah verin, Türk askeri gitsin, IŞİD’le çatışın” siz diyor. “Ben de havadan bombalayacağım” diyor. O kadar ucuz görüyorlar ki Ortadoğu halklarını, Müslümanları o kadar ucuz görüyorlar ki ve çok akılsız görüyorlar. Kendi akılsızlığının farkında değiller. Allah akıllarını tamamen almış. Burada kastettiğimiz Amerikan halkı mı? Değil. Amerikan hükümeti mi? Değil. Bu hükümetin içerisine yerleşmiş derin devlet yapılanması. Katillerden oluşan gizli derin devlet yapılanması.  


A9 TV, 5 Ekim 2014 

ADNAN OKTAR: Hava bombardımanı IŞİD’e etki etmez, etki etse dahi böyle bir yöntem olmaz. Mesela bir Batılı’nın başını kesiyor adamlar, bütün dünya savaş ilanı kararı alıyor. Ne zaman İngiliz, Amerikan vatandaşı adamların kafası kesilmeye başlayınca yoğun hava bombardımanı kararı alındı. Bir de PKK’ya bunlar bulaşmaya başlayınca, PKK’ya yöneldiklerinde başladı. Çok hayati gördükleri için PKK’yı, Türkiye’nin bölünmesini çok önemli gördükleri için PKK’nın varlığının artarak, güçlenerek devamını hayati mesele olarak değerlendirdikleri için, hatta ağır silahlarla donatılmaları gerektiğine inandıkları için PKK’ya yönelen IŞİD tehlikesini çok vahim buldular. Ve hemen operasyonlar o dönemde başladı. 


4 Ekim 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Cinayet, terör, şiddet açısından PKK çok daha şedit. O, yüz binlerce kardeşimizi şehit etti. IŞİD Türkiye’de herhangi bir kardeşimizi şehit etmiş değil. Ama PKK yüzbinlerce asker, polis, sivil kardeşimizi şehit etti. Bütün insanlara büyü yapıyorlar, diyorlar ki: “En büyük tehlike IŞİD.” Senin yüzbinlerce evladını şehit eden adama dalga geçer gibi, alay eder gibi “ağır silahlar verin” diyorlar. En büyük tehlike PKK’dır ve Suriye derin devletidir. Suriye halkı değil, Suriye halkı candır! Bu tehlikelere dikkat çekmek lazım, IŞİD en sona kalır. 

 

23 Ekim 2014, Dünya Bülteni

Letonya'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan Kobani'de yaşanan gelişmelerle ilgili  ABD ve AB yi şu ifadelerler eleştirdi;

"PKK gibi kanlı bir terör örgütünü umursamayan dünya bir anda IŞİD terör örgütü için ittifak kurabiliyor. İyi de, PKK ülkemde 40 binden fazla insanı öldürürken neredeydiniz?" 

2014-11-09 23:59:26

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top