TSK'dan Aylar Sonra PKK'ya İlk Operasyon!

Ne demiştiNe oldu

Sayın Adnan Oktar gerek makalelerinde gerekse de A9TV’de her gün yayınlanan sohbet programlarında PKK tehlikesine dikkat çekmektedir. Ayrıca son dönemde artan PKK şımarıklığına karşı da Hükümetimizin bir an evvel harekete geçmesi gerektiğini, gerekirse seferberlik ilan edilebileceğini belirtmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetleri de aylar sonra PKK'ya karşı Mardin'de operasyon başlatıldığını duyurmuştur.

8 Şubat 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR: Devlet neyi bekliyor, hükümet neyi bekliyor,  ben anlamıyorum.  Yeterli değil mi bunlar? Bunu yaptığına, yapacağına pişman etsene neyi bekliyorsunuz? Her gün neredeyse bir kardeşimiz ya şehit ediliyor, ya dövüyorlar, ya sövüyorlar, ya bombalıyorlar. Bu çakallara kanunla hukukla bu ülkeyi dar etmenin vakti geldi. Bu konuyu bitirsin artık hükümet.  


20 Ocak 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR: Vatan topraklarının işgal edilmesi ne demek? Gerekirse yeniden bir Kurtuluş Savaşı verilir. Gerekirse seferberlik ilan edilsin, vatandaş da askere alınsın, kazıyıp atalım. Bir kurtuluş savaşı gerekiyorsa kurtuluş savaşı verilsin.

Güneydoğu’da bir mafya yapılanması var. Bu mafyanın, bu lağımın temizlenmesi gerekiyor.


16 Ocak 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR: ... hepsini toplamaları lazım. 48 saat sürmez bu. Neyi bekliyorlar ben anlayamadım? Bu şımarıklığın, bu azgınlığın onlara ne getirdiğini ben anlayabilmiş değilim. Bir de nelerine güvenerek bu çakallığı yapıyorlar bunu da anlayabilmiş değilim. Halkın nefreti bu alçaklara karşı katlamalı arttı. Orayı cehenneme çevirdiler. Halkın bütün yaşam kalitesini, sevincini yok ettiler. Tam bir pislik ordusu, tam bir pislik güruhu, bir lağım. Yani Cizre’ye adeta lağım patladı. Bu dinsiz, imansız, alçak, kahpe herifler orayı adeta cehenneme çevirmede kararlı görünüyorlar. Hükümetin neyi beklediğini de anlamak zor.


6 Ocak 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR: PKK’ya ait birçok yer var Türkiye’de, gidip oralara el koyalım. Önce PKK’ya ait yerlere el koymak lazım. Önce PKK’nın silahlarına el koysun hükümet, illegal silahları var. Dağlara doldurmuş her yere doldurmuş. Kampları var, onlara el koyması lazım. Birçok tesisi kullanıyorlar kendi adlarına. Bunların hepsine el konması gerekir.


9 Ekim 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Polis, asker son derece güçlü. Türk askeri PKK gibi böyle it kopuk takımını en az bin kere katlayacak güce sahip. Türk askeri hiçbir zaman için gücünün ufak bölümünü dahi kullanmadı. Türk polisi de öyle. Sadece savunmada kaldı. O kadar. Hiçbir zaman için atakta bulunmadı. Onun için devlete güvenmek çok önemli. Devlete saygı çok önemli.  


29 Aralık 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Hükümet istese PKK’yı 48 saatte çökertir. Bilmiyorum neden böyle bir strateji uyguluyorlar? Bir bildikleri vardır diyoruz. Ama istese silahlar falan hepsini toplar. Daha önce nasıl KCK’lıları kısa sürede topladı, teker-teker, her yerde buldular. PKK’yı da hepsini alır, toplar götürür istese. Bunu bekliyoruz. Geniş kapsamlı bir operasyonla asayişin sağlanmasını bekliyoruz. Güneydoğu’da halk göğsünü gere gere sokaklarda gezsin. Kürt kardeşlerimiz huzur içinde yaşasınlar.   

Kürt kardeşlerimize kabadayılık yapıyor PKK.  Bu çok ağrına gidiyor Kürt kardeşlerimizin. Onurlarına çok ağır geliyor. Bu yaptıkları adiliğe devlet, hükümet son vermesi gerekir.


27 Aralık 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Vatandaşın 24 saat korunması önemli. Oralar tehlikeli yerler. Polis oralarda karakol oluştursun. Küçük karakollar oluşturabilir. Güvenlik noktaları oluşturması lazım. Zırhlı birçok araç var, onlarla da orada nöbet tutabilirler.

 

24 Mart 2015, İnternet Haber

Genelkurmay Başkanlığı, Mardin Valiliği'nin oluru üzerine Mazıdağı İlçesi'nde PKK'nın sığınak, barınak ve depolarının tespit ve imhası için operasyon başlatıldığını açıkladı.

 
2015-06-22 23:06:36

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top