TSK Talimat Verdi, Komandolar Doğu ve Güneydoğu'ya Gidecek

Ne demiştiNe oldu

Sayın Adnan Oktar Güneydoğu’da terör saldırılarının arttığı günden bu yana Hükümetimizin ve TSK’nın gereğini yapmasını söylemekte, özellikle Komandolarımızın en gelişmiş silahlarla Güneydoğu’da PKK’ya gözdağı vermesi gerektiğini ifade etmektedir.

Nitekim Sayın Oktar’ın yaklaşık bir yıldır yaptığı bu çağrı yankı bulmuş,  Türk Silahlı Kuvvetleri terörle mücadelede en tecrübeli komando tugaylarına üç yıl aradan sonra talimat vermiştir.

18 Temmuz 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR: Otuz kere söyledim; Mardin’in ortasından elli bin kişilik komando postalla yeri göğü inletecek, “Her şey vatan için” diye. Boydan boya gidip gelseler konu biter. Adamın kanı iliği çekilir. Çünkü baş edemeyeceği belli. En gelişmiş silahları ver, omzuna koysunlar, bir tur attır konu biter. Sincan’da tankları geçireceğine işte bunu yap. Orada sen PKK’ya gözdağı vereceksin ve Kürt vatandaşımı, benim annemi bacımı korumuş olacaksın. Kurtarmış olacaksın beladan.


26 Mayıs 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR: Hep rahmetli Türkeş aklıma geliyor. “Anlayamıyorum” diyordu. “Terör, anarşi bıçak gibi kesilmesi lazım” diyordu. Doğru söylüyor. Adamları o girdikleri inlerden çıkarırsın, tutuklarsın olur biter. Anlayamıyorum tabii, bir harika bu. İnsan konuşacak bir şey de bulamıyor. Adam bunca kepazeliği yapıyor, elini, kolunu sallayarak geziyor. Her yer dolu pislik. Süpürürsün elektrik süpürgesiyle, burada da asker süpürecek bu kadar kolay. Özel harekat, komando, bordo bereliler.


12 Şubat 2015, A9 TV

ADNAN OKTAR:  Götüreceksin Siirt’e, 70 bin komandoyu yerleştirdiğinde, konu kökten biter. Ne sokak ayaklanması? Siirt caddelerini inim inim inleteceksin. “Her şey vatan için” diye şöyle yeri göğü bir inletseler, Kürt kardeşlerimizin tüyleri diken diken olur, vatan aşkıyla. Olay bu kadar. Ortada asker bulamıyorsun, polis bulamıyorsun. Ellerinde tam otomatik gelişmiş silahlar, 1500 metre menzilli, bordo berelilere orada bir geçiş yaptıracaksın, PKK’nın dimağı kurur, konu biter. Çok güzel yetiştiriyorlar bordo berelileri. Sırf bordo bereliler un ufak eder adamları. Sırf özel harekatçılar gitse, un ufak ederler, darmadağın ederler. Hepsini kulağından tutup, sürükleyerek getiriler.

Sayın Ahmet Davutoğlu da, Tayyip Hocam da ikisi de delikanlılar, ikisi de kabadayıdır. Siirt’e, Mardin’e hem özel harekatçılar, hem bordo berelileri hepsini bir güzel yerleştirsinler. Piyade asker olmaz. Piyade asker gönderiyorlar, piyade asker en son gönderilir. Gelmiş çocuklar üç dört ay eğitim görmüş, direkt Güneydoğu’ya gönderiyor olur mu öyle şey? Komando eğitimi almış olmaları lazım yahut özel harekatçı yahut bordo bereli eğitimi almaları lazım. Adamlar beş yıl, altı yıl dağda eğitim alıyor PKK’lılar. Çocuklar üç aylık eğitimle aynı olur mu onlarla? Olmayacağı belli. Piyade göndermesinler. Piyade en son, komando gereğini yapar, özel harekat gereğini yapar, onları sürükleyerek çıkartırlar piyade onun için gider. Kulaklarını tutup sürükleyerek hapse atacaklar bu kadar açık. Yok, “yeraltına silah gömmüş.” Gömmüşse çıkartır. “Gel buraya” desin, versin eline kazmayı çıkarttırsın bu kadar açık. Asker de acayip sabırsızlanıyordur mübarekler.


13 Ocak 2015, A9 TV

BÜLENT SEZGİN: İlçede asayişin sağlanamadığına dikkat çekilen raporda gündüzleri PKK’nın varlığından dolayı sokağa çıkılamadığı, gece de kontrolün PKK’da olduğu vurgulanıp, PKK ilçeyi kurtarılmış bölge olarak nitelendiriyor deniyor raporda.

ADNAN OKTAR: O zaman asker oraya girsin, polis girsin. Artık beklenecek bir durum yok. Eğer bu doğruysa Sayın İçişleri Bakanımız’ın istihbaratı vardır, sabah operasyon başlasın. Sabah şafakla beraber bismillah oraya hem komando, efendim, hem bordo bereliler, gerekirse özel harekat girsin artık. Bu fitne ortadan kalksın.


12 Aralık 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: İran bunun çözümünü bulmuş. İran’a bir deneme yaptı bunlar daha önce, kabadayılık yaptı. İran’ın dağları cehenneme döndü, her santimetre karesini yangın yerine çevirdi. Akıl almaz korktular. Konu kökünden halloldu. Türkiye tabii ki böyle bir dehşet uygulasın demiyorum; ama güç gösterisinde bulunabilir. Mesela; Mardin’in sokaklarında  30 bin komando bir gösteri yapmış olsa, yeri göğü inletse bitti! Ne yapabilir PKK? Köpek gibi sinecekler! Ama caddede adam komando görmezse, dağdaki köpeği görüyor o zaman! Yerdeki jandarmaya güvenecek, askere güvenecek. Askere de PKK’ya verilen silahların çok çok daha gelişmişinin verilmesi lazım. Bu PKK’nın moralini acayip bozar. Bunu yapsın hükümet.

3 Aralık 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Mardin’de mesela 10 bin kişilik Komando taburu “Her şey vatan için” diye yeri göğü inleterek bir yürüyüş yapmış olsa PKK kaçacak delik arar. Postallar yeri göğü inletse “Her şey vatan için” diye bütün milletin tüyleri diken diken olur. Konu da biter. Yapmıyorlar. Kardeşim 100 binlerce askerimiz var. Dünyanın en büyük ordusuna sahibiz. Yaklaşık 600 bin kişi Türk Ordusu. Bir avuç it kopuk bunlar. Adamlara duyulan saygıya bak. Silaha tapıyorlar hâşâ, Allah’a tapacaklarına. Silahın karşısında iki büklüm oluyorlar. Allah’tan korkun. Ne silahtan korkuyorsunuz?

 

24 Ağustos 2015, Haberler

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörle mücadelede en tecrübeli komando tugaylarına talimat verildi. Kayseri'de bulunan 1. Komando Tugayı ve Bolu'daki 2. Komando Tugayı 3 yıl aradan sonra Doğu ve Güneydoğu'ya gidecek. Her iki tugayın öncü birlikleri bölgede incelemelere başladı. 

2015-08-27 00:03:27

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top