“Mısır’la ilgili her konudan bahsediyorlar. Bir tek ‘çözümün ne olduğunu’ söylemiyorlar”

“Günde otuz kırk kere “Tek çözüm İslam Birliği” diyoruz. Televizyonlarda her türlü hoca çıkıyor, her türlü uzman çıkıyor, her türlü konudan konuşuyorlar, tek çözüm olan İslam Birliği’nden bahsetmiyorlar.

Akşam bakıyorum her kanalda; "Asıyorlar, kesiyorlar, şu an baskın var, kan akıyor, perişanlar!" diyorlar. Tamam doğru. "Şöyle haksız kestiler, böyle dövdüler," Tamam, bunlar da doğru. “Peki ne anlatmak istiyorsun?” "Bu kadar. Sadece bunları anlatmak istiyorum," diyor.

Kardeşim çözümünü söylesene. De ki, “Bunun çözümü şudur” de. Çözüm yok. Israrla İttihad-ı İslam’dan, İslam Birliği’nden bahsetmiyorlar.

Herkes ağlamaklı bir dille çıkıp bunu anlatıyor. Çözümü niye söyleyemiyorsunuz canlarım ciğerlerim. Deyin ki; "Bütün kadınlara özgürlük tanıyacağız, dekolte hanımlar istedikleri gibi giyinecekler, isteyen istediği gibi giyinecek, çarşaf giymek isteyen istediği gibi giyinsin. Hoşgörü sevecenlik arkadaşlık dostluk hakim olsun, birbirimizi sevelim, Hıristiyanları da sevelim, Musevileri de sevelim. Ateistler, komünistler; onlar da bizim evlatlarımız, onlara da sahip çıkalım.” Sevecen yaklaşılması lazım.

Tamam şimdi versinler idareyi İhvan’a, ne olacak? Dini konuları tenzih ederim, yine kokuşmuş bir sistem. Çürümüş bir sistemdir şirk sistemi. Kadın yok mecliste. Devlet dairelerinde kadın yok. Ortada bir estetik yok, sanat yok, güzellik yok. Kahverengileşmiş, grileşmiş şehirler, kahverengileşmiş, grileşmiş insanlar.

 

“Kimisi de çözüm olarak; ‘Demokrasi bizi bu hale getirdi. Demokrasiyi, hukuku, özgürlükleri kaldıralım’ diyor”

Çözümden bahseden de, “Müşrik sistemi gelsin” istiyor. Demokrasinin özgürlüklerin sevginin olmadığı, kadınların baskı altına alındığı, muhabbetin coşkunun yok edildiği cehennemden bahsediyor. Allah akıl fikir versin…

Kendince çözüm olarak diyor ki, "Demokrasi bak sizi bu hale getirdi. Demokrasiyi de kaldıralım, hukuk ta kalksın, özgürlükler filan işte bu hale ondan geldik," diyorlar. "Özgürlükler, demokrasi," bunları kaldıralım diyor. "Bağnaz anlayışı getirelim," diyor. Yani "müşrik anlayışı getirelim," diyor. "Şirk denizini oluşturalım, tüm İslam alemini cehenneme çevirelim ne diyorsunuz?" diyor. "Cehennem böyle olmaz, biz daha iyisini yaparız," diyor. "Öyle cehennem mi olur, orada adam günde bin kişiyi öldürüyor, bin kişiyi şehit ediyorlar. Biz günde on binlerce kişisini doğrarız," diyor. "Daha iyisini yaparız biz," diyor adam özetle. Bak çözüme bak. Çözüm gösteren de böyle konuşuyor.

Kardeşim özgürlükten, demokrasiden, sevgiden, muhabbetten, sanattan, bilimden, estetikten, sahabe İslam'ından bahsetsene. Cıvıl cıvıl güzel bir dünya meydana getirsenize, her türlü imkanınız var.

Nil'in kenarını boydan boya cennet gibi yapın. Nil nehrinin kenarı yüzlerce kilometre. Yüzlerce kilometre cennet haline getirin. Bütün Mısır oraya yerleşsin. Geceli gündüzlü, müzik de dinleyin, eğlenin, ibadetlerinizi yapın. Çarşaflı hanımlar da olsun, başı açık hanımlarda olsun, başı kapalı hanımlarda olsun. Komünistler de olsun, komünist gençler gitar çalsınlar, ateist gençler eğlensinler, bırakın çocuklar rahat etsinler.

 

“Mısır’da çözüm siyasetle olmaz; sevgiyle, muhabbetle, herkesi kucaklayarak olur”

Siyasetle olmaz sevgiyle muhabbetle herkesi kucaklayarak olur. Bediüzzaman, "Euzubillahimineşşeytan ve siyase" diyor. Partiyle, particilikle kesinlikle olmaz diyor Bediüzzaman.

“Hiçbir şekilde İslami parti kurulmasın” diyor, “Tam mütedeyyin tam dindar, yüzde yetmiş seksen dindar olursa, o zaman belki olabilir” diyor. Öyle bir şey de yok Mısır’da. Bir çok insan namazını kılmıyor, particilikle iddialaşma yönünde bir kulüp gibi spor kulübü gibi. Dindar insan o kadar sevgiden uzak olur mu, o kadar muhabbetsiz olur mu?

Barışçıl, sevecen, dostça, akılcı, halim, uzlaştırıcı bir üslupla yaklaşılmış olsa, Mısır dünyanın cenneti olurdu şu an. Dünyanın en güzel ülkesi olurdu.

Ama şu an kabusun kol gezdiği, kimsenin kimseyi anlayamadığı, kimsenin kimseyi ikna edemediği, herkesin birbirini şiddet kullanarak ikna etmeye çalıştığı, Müslümanların da, şiddet değil ama soğuk bir dünya sunduğu bir hal var. Yani tamam İhvan-ı Müslim şiddet sunmuyor doğru, ama soğuk bir dünya sunuyor.

 

“Kıptilere de, Baltacılara da sevgiyle yaklaşsınlar. Baltacı gençlerle ilgilenip eğitmeye, topluma kazandırmaya çalışsınlar”

Baltacılar; onlar da sevgisizlikten mahvolmuş bir toplum. Hep aşağılanmış adamlar. Kıptiler diye, adamları insan yerine bile koymuyorlar, halbuki İhvan Hristiyan Kıptilere, hepsine sevgiyle yaklaşsa, değil mi?  O Baltacılara da değil mi?

Her aile o çocuklardan birkaç kişiyle ilgilense, okumasıyla eğitimiyle ilgilenmiş olsa, çok güzel netice alınır. Değil mi? “Siz Baltacı gençler, asıl bizim kardeşlerimiz sizlersiniz hep beraber olalım, mutluluğu sevinci kardeşliği paylaşalım” demeleri lazım.

Çıkarıyorlar böyle Ortodoks kafalı adamları çaresiz ve çözümsüz konuşuyorlar. “Şöyle asıyorlar, böyle kesiyorlar.” Yahu kardeşim zaten böyle bir durum var, adam “Öldüreceğiz, yapacağız” diyor. “Yaptım ve yapacağım” diyor. Bunu ispatla uğraşmaya gerek yok ki. Adamlar kesiyorlar, asıyorlar. Adam da “Sen asacağına, ben asacağım” diyor. “Sen ezeceğine ben seni ezeceğim” diyor. Olay bu.

Suudi Arabistan da herhalde o da kendi rejiminin yıkılacağını düşünüyor, o da delirmiş vaziyette onlara destek veriyor. Suudi rejimin durumu da çok berbat, yani çok sıkıntıdalar yani onlarda. Halbuki sevecenlikle, yeni bir kafayla rejim sistemi tamamen değiştirebilir. Sahabe dönemi gibi olsun aydın hanımlar olsun, gençler rahat olsun.

 

“Televizyonlarda Mısır’ın durumunu tartışanların hiçbiri İttihad-ı İslam’dan bahsetmiyor”

Hiçbiri İttihad-ı İslam'dan bahsetmiyor şu an dikkat ederseniz. Televizyon programlarına bakın ısrarla ve itina ile İslam Birliğinden kaçınıyor çünkü “İslam birliği dedin mi eşittir Mehdiyet.”

Anlatıyorlar, “Asılıyorlar, kesiliyorlar” diyorlar, her şeyi konuşuyorlar bir türlü İttihad-ı İslam'ı söylemiyorlar. Mübarek ağzına mı yapışıyor, desene İttihad-ı İslam, Müslümanlar birleşsin desene. Diyemiyor çünkü onu dedi mi Mehdilik gündeme gelecek. Mehdiliğe de karşı olduğuna göre o zaman Mehdiyet’i sağlayacak sistemi de söylemek istemiyor. Ha bire acılardan bahsediyor.

Kardeşim biliyoruz biz, neyini anlatıyorsun bize. Faşist acımasız bir sistem varsa tabii ki onu yapacak ama adam sana ne diyor. “Sen benden daha azgınsın arkadaş”, diyor “Ben de senin iflahını keseceğim” diyor, özetle bu. “Ben sana hürriyet verirsem sen benim her türlü rahatsız olacağım ortamı bana sağlarsın” diyor. “O yüzden ben belayı böyle engelleyeceğim” diyor. Konu bu. Bu yüzden Mehdiyet'i istemedikten sonra, İslam Birliğini istemedikten sonra kurtulamazlar.

O zaman neyi anlatıyorsun sen. Çözüm getir. Çözüm yok. Sen İttihad-ı İslam istemedikten sonra, neyi konuşuyorsun neyi anlatıyorsun. Sanki millet görmüyor, televizyonda seyrediyoruz işte görüyoruz, adamlar asıp kesiyor bize neyini anlatıyorsun bunun yani. Mısır’da adamlar reddetmiyor ki, “Biz bunu yapacağız arkadaş” diyor. Suudi Arabistan'da diyor, “Biz bunların iflahını keseceğiz, öldürün” diyor adam açık açık söylüyor Suudi Krallığı. “Darmadağın edin, silah da vereceğim gerekirse” diyor.

Bunlar sanki biz anlayamamışız gibi, halk anlayamamış gibi, oturup ince ince anlatıyorlar; "Öldürüyorlar, asıyorlar kesiyorlar!" Kardeşim gece gündüz fotoğrafları, resimleri filimleri görüyoruz; gece gündüz anlatıyorlar. Bize neyini anlatıyorsun sen bunun? Kardeşim İttihad-ı İslam çözümdür dersin konuyu bitirirsin.

Ama bunun tam tersine koro halinde “İttihad-ı İslam’ı istemiyoruz” diyorsun. İstemediğini Allah sana vermez.

Bir kere söylesinler. Dilin kopmaz, dilini koparmazlar, sökülmez dilin. Bir söyle “İttihad-ı İslam istiyorum” de. Bir araya gelin bir kere söyleyin. Israrla ve itinayla kaçınıyorlar.

Allah “Birlik olun” diyor, “Ben istemiyorum” diyorsun. Allah, “Kurşunla kaynatılmış binalar gibi birleşin” diyor, sen “Ben istemiyorum” diyorsun, açıkça söylüyorsun.

Bir Mehdi korkusu sardı bunları, “Ya Mehdi çıkarsa” diye ödleri kopuyor. O yüzden Allah'ın en önemli farzını adeta yok ettiler kendi kafalarına göre, Hz. Mehdi gelecek diye İttihad-ı İslam’dan da bahsetmiyorlar. (17 Ağustos 2013, Adnan Oktar, A9 TV)

2013-08-20 17:08:57

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."