“Bangladeş’teki zulmü alkışlayan üsluplar olursa aynı cesareti yine gösterirler”

 “Bir insan suçlu da olabilir, neyse hapis cezası onu çeker. Ama asmaya, vahşete gerek yok”

“1971 savaşından sonra Uluslararası Ceza Mahkemesi kuruldu, Pakistan ordusundan askerler burada yargılandılar. Cemaat-i İslami üyelerinin hiçbiriyle ilgili bir suçlama yoktu. Sonra 2010 tarihinde Hasina hükümeti yeniden Uluslararası bir Ceza Mahkemesi kurulmasını istedi. Roma Hukuku anlaşmasına da aykırı olarak ve kendi adamlarından oluşan bir mahkeme heyeti kuruldu. Burada Cemaat-i İslami üyeleri yargılanmaya başladılar. Halbuki ondan önce Hasina hükümeti, Cemaat-i İslami partisiyle koalisyon da yapmıştı. Yani suçlu diye şu an söyledikleri kişilerle ilgili böyle  bir şey yoktu, bunu sonradan çıkardılar.”

Adnan Oktar: “Bir insan suçlu da olabilir, anladım da, yine de asmaya gerek yok. Müebbet hapis olmasın demiyoruz. Suçu da olabilir, ama asmaya ne gerek var? Vahşete gerek yok. Zaten daha önce müebbet hapis cezası almış. Mahkemeye itiraz etmiş, “Benim müebbet hapis cezalık bir şeyim yok” deyince, “O zaman gel seni asalım” demişler. Bir kere bu çok büyük ahlaksızlık.

 

“Evrensel hukuka göre, mahkeme kararına yapılan itiraza, daha ağır bir cezayla karşılık verilemez”

Bu tip hukuki itirazlarda; bu bütün dünyada aynıdır, o cezanın daha ağırı verilemez itirazda. Yani bütün dünyada bu kanundur. Çok büyük ahlaksızlık yaptılar. Mesela adam beş yıl hapis cezası aldıysa, buna itiraz ettiğinde, sen ona on yıl veremezsin, en fazla beş yıl verebilirsin itirazında. Bütün dünyada kanun böyledir. Bunlar asıyor. Adam beraatını beklerken asıyorsun sen. Adama sen zaten müebbet hapis cezası vermişsin, müebbet hapsi uygula, koy hapishaneye, asmaya ne gerek var.

Kardeşim sen müebbet hapis cezası vermemiş misin? Vermişsin. Adam da itiraz etmiş. İtiraz edildiğinde de sen hukuka göre yine en fazla müebbet hapis cezası verebilirsin, nasıl asıyorsun? Dünyanın hiçbir yerindeki hukukta bu yoktur. Türkiye’de de mesela öyle bir şey olduğunda adam itiraz eder, en fazla o kadar ceza verilebilir.”

Bak daha önce koalisyon hükümeti kuruyorlar, iç içeler, el sıkışıyorlar, devleti beraber yönetiyorlar. Sonra bir anda hain nasıl olduğuna karar vermiş.”

 

“İdamı, seçim yatırımı olarak kullanmak çok büyük bir vicdansızlık”

“Hasena’nın babası ve şu an muhalif partinin başkanı olan bir bayanın babası da 2010 tarihinde süikaste uğradı. Bu suikastler konusunda, delilleri olmadığı halde Cemaat-i İslami partisi üyelerini suçladılar. Ve sonra da Hasina hükümeti seçmenlerine Cemaat-i İslami partisi üyelerini kesin olarak idam edeceğim diye söz veriyor. Bu idamların ardında bu sebeplerin olduğu iddia ediliyor.”

Adnan Oktar: “Bu da çok büyük ahlaksızlık, bir çok seçim yatırımı olur da; “Baraj yaptıracağım” der falan bunu aklımız alır. Ama adam öldürmek seçim yatırımı olabilir mi? Bundan büyük ahlaksızlık ne olabilir? Böyle seçim yatırımı olur mu? Ben adam öldüreceğim diyor. “Beni seçerseniz söz veriyorum adam öldüreceğim” diyor. Bu akıl mı? Bilakis böyle bir insanın kaybetmesi lazım. Böyle bir insana nasıl saygı duyuyorlar? Dünyanın hiçbir ülkesinde kabul edilmemesi lazım böyle bir insanın. Cinayet seçim yatırımı olur mu? Müthiş bir rezalet. De ki “Ben baraj yaptıracağım, liman yaptıracağım.” Bunlar seçim yatırımı olur. Ama dünyanın en rezil seçim yatırımı adam öldürmek üzerine yapılan seçim yatırımıdır. Bundan nasıl utanç duymuyorlar, vicdanları nasıl bir acı duymuyor.”

 

 “İktidar taraftarlarının idamdan sonra kutlamalar yapması, toplumun nasıl yozlaştığını gösteriyor”

“İdamdan sonra kutlama yapmaları da çok büyük ahlaksızlık, cinayetin kutlaması olur mu? Hepsi katil hükmünde olur. Bak görüyor musun, asmak, kesmek, kan, nasıl eğitilmiş insanlar. Halbuki bir insanı değil öldürmek, öldürüldüğünü görmek bile çok dehşet verici, çok korkunç bir şey. Duymak bile çok korkunç.

Bak sessiz sedasız astılar o insanı. Ne olduğu da belli değil? Mesela nasıl bir savunma yaptı, suçu nedir? Kimse bilmiyor. Kimi gazeteciler de duyduklarına inanmışlar. “Şunu yapmış, bunu yapmış” diyorlar. İnsan utanır böyle söylemeye.

Pakistan ordusu tamam yapmış olabilir, Pakistan ordusu ayrı. Kardeşim gücün yetiyorsa git Pakistan ordusuna yap bu yaptıklarını. Ödleri kopuyor Pakistan’dan değil mi? Bütün iddiaları Pakistan ordusu üzerine, orada üç beş tane garibimi bulmuşlar onlardan hınçlarını çıkarıyorlar, bu çok büyük ahlaksızlık.

 

“Tek bir şahidin çelişkili ifadeleri üzerine idam kararı verilemez”

 “Kardeşim tek bir şahit olması, şahidin ifadelerinin çelişkili olması rezalet. Sen daha önce zaten müebbet vermişsin, demek ki aklına yatmamış idam cezası vermek. Adam itiraz ediyor “Ben masumum, kendimi bir anlatayım, doğrusunu ispat edeyim” diyor, müebbete itiraz ediyor. Sen misin itiraz eden, “Gel seni asalım o zaman” diyorlar.

Şahit adam oynak, bir öyle diyor, bir böyle diyor. Bir kişinin ifadesiyle adam asılır mı, nerede görülmüş böyle bir şey.

 

“Bu zulmü alkışlayan üsluplar olursa, Bangladeş’te aynı cesareti başkalarına karşı da gösterirler”

Bu ahlaksızlığa çanak tutacak bir üslup olmaz. Bundan şiddetle kaçınmak lazım. Bilgisizce hatalı yazılar yazmaktan kaçınmak lazım. Bu zulmü alkışlayan bir üslup olmaz. Çünkü bu idamı uygulayanlar alenen ahlaksızlık yapıyor, bunların bunun utancını yaşamaları lazım. Yoksa yine yapacak adam ahlaksızlığı. Yani eğer teşvik edilirse yine devam ederler ve edecekler, Müslümanlar var daha sırada, onları da asacaklar. Herkesin bu tavrı fikren telin ettiği açıkça görülmeli. Destekler tarzda yahut ortalı tarzda yazı yazmak vicdana uymaz. Zulüm olur bu.

 

“Asılan kişi Müslüman olmasa, dinsiz de olsa asılmasını istemeyiz”

Bir Müslümanı asıyorlar, bir mazlumu. Allah bir Müslümana bir yerde eğer eziyet ederlerse, ona zulmederlerse, hakkını gasp ederlerse, bütün dünya Müslümanları birleşsin onu koruyup kurtarsınlar diyor, Kuran ayeti bu. Allah’ın hükmü. Ve Müslüman olmasa da, dinsiz de olsa asılmasını istemeyiz. Müslüman da olmayabilir kardeşim. Ben onun asılmasını niye isteyeyim? Hıristiyan da olsa astırtmam, Musevi de olsa astırtmam.

 

 “Türkiye dışında, İslam ülkelerinden de ses çıkmadı. İslam Birliği Teşkilatı da konuyla ilgili hiçbir girişimde bulunmadı”

 “İşte Mehdiyet olmayınca, İsa Mesih’in inişine ait içlerinde şevk olmayınca, Müslümanların büyük bölümünün içi karardı ve sevgisiz, merhametsiz oldular. Büyük bölümü böyle, acımıyorlar zulüm gören insanlara. Gece gündüz “İttihad-ı İslam yok”, “Türk-İslam Birliği’ne karşıyız”, işte “Mehdi gelmeyecek, İsa Mesih gelmeyecek” diyerek milletin şevkini gücünü kırıyorlar. Ondan sonra da egoist bencil bir Müslümanlık anlayışı dünyaya hakim oluyor. Adamlar köşe dönmenin peşinde oluyorlar. Kimi tüccar olmanın peşinde, kimi bilmem ne olmanın peşinde.

Çünkü Müslümanların ruhunu boşalttılar. Deccaliyet Müslümanların büyük bölümünün ruhunu aldı. Çok az bir Müslüman ayakta kalabildi. Neredeyse %99’unu biçti Deccaliyet. Onun için direnç gücü kalmadı Müslümanların, yoksa direnseler adım atamazlar, nefes alamazlardı.

Halbuki güç birliği yapsalar Müslümanlar, dünyanın hiçbir yerinde kimse Müslümanlara zulme yeltenemez. Bu yüzden tüm Müslümanların bu gerçeği bir an önce görüp hemen İslam Birliği’nden yana olmaları gerekiyor. (Adnan Oktar, 14 Aralık 2013, A9 TV)

2013-12-15 01:29:26

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."